Her geçen gün alim gücümüzün düştügü şu günlerde maalesef parça fiyatlari da yukarılara doğru tırmanmakta. Doğu-Asya pazarından getirilen motosiklet parçaları bile insani iki kez düşündürür halde. Hal böyle iken çözüm yine Engin Usta’dan geliyor. Amerika, Kanada gibi ülkelerde sıkca kullanılan bir yöntem bu. Çıkma parça…

Çıkma parça tabiri, ne anlama geldiğini bilmeyenleri önce bir ürpertiyor. “Baska motordan çıktıysa iş görmezdir, ben neden motoruma takayım?!” Halbuki durum hiç de böyle değil. Çıkma parça; ait olduğu motordan iş görür durumda iken sökülüp alınan parçaya verilen isimdir. Yani kesinlikle kullanılmaz halde değildir. Motorun sahibi ya “Motoru açmısken bunları da değişelim usta” demiştir ya custom yapıyordur orjinal parçalar boşa çıkmıştır ya da benzeri sebeplerden dolayi motordan söküldüğü için çıkma parçalar çalisir haldedirler.

Iste bu parçalar Engin Ustanin onayindan geçtikten sonra tarafimizdan satisa sunulur. Yani size gönderilen parçalarin tamamini biz öyle seçiyoruz ki, ihtiyacimiz olsa kendi motorlarimiza da takariz. Bu iste dürüstlük önemlidir. Sonuçta motorlarimiz üzerinde canlarimizi tasiyoruz. Biz bunun bilincindeyiz. Bu sebeple aldiginiz her parça için bize güvenebilirsiniz.